Przyczepy rolnicze używane

W ofercie BAG Polska znajdują się przyczepy rolnicze używane. To świetna alternatywa dla maszyn nowych. Największą zaletą przyczep ciągnikowych używanych jest atrakcyjna cena.

Przyczepy rolnicze używane

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Maszyny rolnicze używane - nowoczesna przyczepa rolnicza dostępna dla każdego

Zakup używanej przyczepy rolniczej to doskonała okazja zwłaszcza dla mniejszych producentów rolnych, którzy mają ograniczony budżet i nie mogą pozwolić sobie na zakup nowej maszyny, ale nie tylko. To korzystna propozycja także dla dużych gospodarstw, które chcą zaoszczędzić. Cena używanej przyczepy ciągnikowej często jest nawet o połowę niższa od ceny pierwotnej.

Bardzo dobry stan techniczny używanych maszyn rolniczych

Oferowane przez BAG Polska Sp.z o.o. przyczepy rolnicze używane - jednoosiowe, tandem, tridem - wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym. Maszyny używane jednoosiowe, dzięki swojej konstrukcji są lżejsze od pozostałych typów, szczególnie polecamy je do gospodarstw małych i średnich. Przyczepy dwuosiowe (tandemy) mają większa ładowność, polecane są więc większym gospodarstwom. Kupując u nas przyczepę, rozrzutnik czy inne modele używanych maszyn rolniczych, możesz mieć pewność, że sprzęt jest w pełni sprawny i nadaje się do pracy w gospodarstwie, bez konieczności przeprowadzania dodatkowych, kosztownych napraw.

Gwarantujemy sprawny kontakt ze specjalistami

Pełen opis produktu - informacje na temat roku produkcji, wyposażenia, rodzaju podwozia, ogumienia oraz wielkości skrzyni, pozwala szybko podjąć wstępną decyzję. W przypadku pytań, czy wątpliwości służymy fachowym doradztwem naszych specjalistów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez dostępny na stronie internetowej formularz.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni