Przyczepa do kukurydzy

Przyczepa do kukurydzy

Polecamy Państwu wysokiej jakości przyczepy do kukurydzy w konkurencyjnych cenach. Znajdujące się w naszej ofercie maszyny rolnicze pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu wyłącznie najlepsze rozwiązania. Przyczepa do transportu kukurydzy od BAG Polska jest gwarancją bezpieczeństwa oraz wydajności pracy.

Przyczepa do kukurydzy

Bogata oferta przyczep do kukurydzy

W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór maszyn. Polecamy Państwu między innymi przyczepy:

  • rolnicze,
  • samozbierające,
  • przeładowcze.


Posiadamy w ofercie przyczepy do kukurydzy jednoosiowe oraz w wersji tandem i tridem.

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Przyczepy o różnym sposobie załadunku i rozładunku

Oferujemy Państwu maszyny rolnicze o różnym sposobie rozładunku. Zajmujemy się sprzedażą przyczep do transportu kukurydzy z wyładunkiem:

  • jednostronnym,
  • dwustronnym.

Posiadamy również w ofercie przyczepę Krampe Bandit, w której wyładunek odbywa się za pomocą, poruszającej się w dwóch kierunkach, gumowej podłogi. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki niemu zarówno załadunek, jak i wyładunek towaru jest bardzo wygodny.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

Maszyny rolnicze, które Państwu polecamy charakteryzują się doskonałą stabilnością. Dzieje się tak między innymi dlatego, że każda przyczepa do kukurydzy marki Krampe wyposażona została w resory paraboliczne z dynamicznym wyrównaniem osi.

Nasze przyczepy do transportu kukurydzy gwarantują nie tylko stabilny załadunek i wyładunek towaru, ale także komfort i bezpieczeństwo operatora. Zostały one skonstruowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było maksymalnie funkcjonalne, a praca kierowcy wygodna.

Przyczepa może zostać wyposażona w wiele elementów dodatkowych, na przykład żmijkę przeładunkową albo plandekę ochronną do przykrycia kukurydzy.


Pomoc w wyborze najlepszej przyczepy

Nasze maszyny rolnicze gwarantują bezpieczny transport płodów rolnych. Przyczepa samozbierająca do kukurydzy i wszystkie pozostałe dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółowych kosztów zakupu. Specjaliści BAG Polska zapewniają wszystkim klientom fachowe doradztwo i pomoc w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni