Aktualności

AGRO SHOW 2018

Po raz 20-ty tysiące rolników i setki wystawców z branży rolniczej spotkało się na wystawie AGRO SHOW. Impreza – będąca jedną z największych i najważniejszych plenerowych wystaw rolniczych w Europie - odbyła się w dniach 20-23 września 2018 roku na terenie lotniska Bednary w gminie Pobiedziska.

W tym roku po raz pierwszy wystawa rozpoczęła się w czwartek, a skończyła w niedzielę. Tradycyjnie już przełom lata i jesieni to dla wielu rolników podróż do Bednar i spotkanie z najnowocześniejszą techniką rolniczą.

1

więcej

Mazurskie AGRO SHOW 2018

W dniach 10-11 lutego odbyła się czwarta edycja Wystawy Maszyn Rolniczych MAZURSKIE AGRO SHOW w Ostródzie. Impreza podobnie jak przed rokiem zgromadziła tłumy rolników z regionu północno-wschodniej Polski.

więcej

POLAGRA PREMIERY 2018

W dniach od 18 do 21 stycznia 2018 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się siódma edycja Targów POLAGRA-PREMIERY.

więcej

Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Nie od dziś wiadomo jak ważne w każdej pracy są sprawne maszyny i urządzenia – zwłaszcza jeśli chodzi o produkcję rolniczą, która charakteryzuje się dużą sezonowością prac.

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni