Przedstawiciel handlowy - systemy precyzyjnego nawożenia

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż narzędzi (Hardware + Software) do precyzyjnego nawożenia i precyzyjnej ochrony roślin,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami firmy, aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • sprzedaż usług w zakresie skanowania gleby, pobierania i analizowania próbek gleby oraz skanowania zasiewów skanerem optycznym,
  • analiza zebranych danych i ich prezentacja dla klienta,
  • reprezentowanie firmy podczas targów branżowych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie rolnicze (agronomia, chemia rolna),
  • znajomość rynku rolnego, w szczególności tematyki nawożenia i ochrony roślin (mile widziane własne gospodarstwo rolne),
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • duża samodzielność i efektywność,
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń, skorelowany ze sprzedażą.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: praca@bagpolska.pl

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni