Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Nie od dziś wiadomo, jak ważne w każdej pracy są sprawne maszyny i urządzenia – zwłaszcza, jeśli chodzi o produkcję rolniczą, która charakteryzuje się dużą sezonowością prac. Nie można pozwolić sobie, zwłaszcza w „gorącym okresie” prac polowych, na przestój w pracy. Dlatego tak ważny jest niezawodny i sprawny serwis maszyn rolniczych.

Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Przez cały okres użytkowania maszyny możemy zapewnić Państwu przeglądy okresowe, diagnostykę, naprawy, a także fachowe doradztwo techniczne.

Dział serwisu w naszej firmie to wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, a także odpowiednio wyposażony warsztat i samochody serwisowe. Oferujemy przeglądy i naprawy serwisowe w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Korzystając z naszych usług możecie Państwo być pewni, że użytkowane maszyny będą zawsze sprawne, przez co unikniecie kosztów związanych z przestojami w pracy.

Firma BAG Polska Sp. z o.o. oferuje też najwyższej jakości części zamienne do maszyn rolniczych takich marek jak: AG BAGGER, BUDISSA BAGGER, Bergmann, Krampe, Annaburger, ROmiLL, Murska, Guestrower. W swej ofercie posiadamy wyłącznie oryginalne części zamienne wytwarzane według najwyższych standardów, bo tylko takie mogą zapewnić najwyższe parametry eksploatacji, bezpieczeństwo pracy oraz najdłuższy okres użytkowania maszyny.

Fachowe doradztwo przy wyborze części oraz bogato zaopatrzony magazyn pozwalają skrócić czas realizacji naprawy do minimum.

Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi.

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej