Krampe przyczepy rolnicze

Krampe przyczepy rolnicze

Nasza firma zajmuje się dystrybucją i sprzedażą maszyn rolniczych KRAMPE. Przyczepy rolnicze od niemieckiego producenta wyróżniają się solidną i funkcjonalną konstrukcją. W ofercie firmy BAG POLSKA znajdą Państwo przyczepy ogólnego zastosowania, które sprawdzą się w średnich oraz dużych gospodarstwach rolnych. Na rynku polskim dostępne są również przyczepy budowlane marki KRAMPE, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa budowlane. Odpowiednio zaprojektowany układ jezdny zapewnia stabilność i najwyższą jakość użytkowania na lata.

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór sprawdzonych modeli przyczep rolniczych oraz budowlanych niemieckiego producenta, które są wyposażone w resory paraboliczne lub układ jezdny z hydraulicznym wyrównaniem osi. Takie rozwiązania stabilność maszyn i komfort pracy. Przyczepy marki KRAMPE wyróżniają się dużą ładownością. Oferta producenta obejmuje maszyny o masie całkowitej od 8 do 32 ton.

Zarówno przyczepy budowlane, jak i przyczepy rolnicze KRAMPE są wyposażone w hydrauliczne otwieraną tylną klapę, która ułatwia i przyspiesza rozładunek.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej