Produkty

Prasy silosujące BUDISSA BAGGER

Prasy silosujące BUDISSA BAGGER oferowane przez grupę BUDISSA BAG należą do najlepszych w Europie i wiodących na świecie maszyn przeznaczonych do pakowania i zakiszania pasz w rękawach foliowych.

więcej

Rękawy foliowe do magazynowania pasz

Oryginalne rękawy foliowe BUDISSA BAG są znane i dostępne na polskim rynku od ponad 20 lat. Charakteryzują się niezmiennie dobrą jakością i niezawodnością. Mogą być wykorzystane do magazynowania pasz, zbóż, ziarna kukurydzy oraz różnych produktów sypkich. Są bardzo ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które poszukują tanich i elastycznych możliwości magazynowania.

 

więcej

Folia kiszonkarska

BAG Polska Sp. z o.o., reprezentant marki BUDISSA BAG na rynku polskim, oferuje bogaty wybór rękawów foliowych, folii rolniczych, folii kiszonkarskich i siatek rolniczych.

więcej

Pakowaczki Grain Bagger

GRAIN BAGGER pozwala na zmagazynowanie w krótkim czasie dużej ilości zbóż, bez konieczności inwestowania w kosztowne silosy lub inne pomieszczenia magazynowe.

więcej

Rozpakowywaczka AKRON Unloader

Rozpakowywaczka AKRON Unloader jest przeznaczona do wybierania suchego i wilgotnego ziarna z rękawów foliowych. Za pomocą specjalnie ustawionych żmijek ziarno jest wybierane z rękawa foliowego, a następnie przesypywane na jednostkę transportową. Podczas rozładunku ziarna, rękaw foliowy jest rozcinany i nawijany na wałek maszyny.

więcej

Gniotowniki i śrutownik ziarna ROmiLL

W naszej ofercie znajdują się maszyny rolnicze od najlepszych producentów. Gniotownik do zboża marki ROmiLL czy MURSKA to połączenie wysokiej wydajności i wytrzymałości. Ich solidna konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać przez długie lata.

więcej

Rozrzutnik obornika ANNABURGER

Rozrzutniki ANNABURGER charakteryzują się bardzo solidną, stabilną konstrukcją ramy, szeroką i bardzo pojemną skrzynią wyposażoną w łańcuchowy system przenośnikowy.

Każdy z rozrzutnik ANNABURGER jest seryjnie wyposażony w adapter składający się z dwóch lub trzech poziomych walców roztrząsających i dwóch talerzy rozrzucających obornik na szerokość nawet do 18m!

 

więcej

Rozrzutnik ANNABURGER TeleLiner

TeleLiner ANNABURGER charakteryzują się bardzo solidną, stabilną konstrukcją ramy, szeroką i bardzo pojemną skrzynią wyposażoną w łańcuchowy system przenośnikowy.

Każdy z rozrzutników ANNABURGER jest seryjnie wyposażony w adapter składający się z dwóch lub trzech poziomych walców roztrząsających i dwóch talerzy rozrzucających obornik na szerokość nawet do 18m!

 

więcej

Przyczepa ANNABURGER SchubMax Plus

Przyczepa typu SchubMax Plus firmy ANNABURGER jest uniwersalną przyczepą transportową, w której rozładunek odbywa się poprzez wypychanie przewożonego materiału przez wewnętrzną ścianę przesuwaną systemem trzech cylindrów hydraulicznych.

 

więcej

Przyczepy rolnicze KRAMPE

Oferujemy bogaty asortyment przyczep rolniczych, dostosowanych do potrzeb Klientów. Dobieramy odpowiednie przyczepy ciągnikowe do indywidualnych zastosowań.

więcej

Przyczepy budowlane KRAMPE

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne przyczepy budowlane niemieckiej marki KRAMPE. Przyczepa budowlana KRAMPE to połączenie niemieckiej jakości i niezawodności z przystępnymi kosztami zakupu.

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej