Maszyny silosujące do zakiszania w rękawach foliowych

Maszyny silosujące do pakowania i konserwacji w rękawach

Maszyny silosujące typu GRAIN BAGGER są przeznaczone do pakowania i konserwacji w rękawach foliowych ziarna zbóż oraz innych produktów przetwórstwa przemysłu rolno-spożywczego. Nasze usługi rolnicze tak jak maszyny silosuące są proste konstrukcyjnie i niedrogie, dzięki czemu cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony gospodarstw rolnych, jaki i firm przechowujących i handlujących zbożem.

Maszyny silosujące do zakiszania w rękawach foliowych

Maszyny silosujące pozwalają na zmagazynowanie dużej ilości płodów rolnych w krótkim czasie, bez konieczności inwestowania w kosztowne silosy lub inne pomieszczenia magazynowe. Technologia daje dużą elastyczność w zakresie miejsca składowania rękawów oraz ilości magazynowanych zbóż rocznie.

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Dostępne produkty

Maszyna silosująca GRAIN BAGGER jest wyposażona w podwozie transportowe, kosz zasypowy, przenośnik ślimakowy i tunel do założenia rękawa. Pracuje z wydajnością 250-300 t/h. Zasyp ziarna odbywa się poprzez załadunek ładowaczem lub żmijką, możliwy jest także zasyp bezpośrednio z przyczepy przeładowczej.

Maszyny silosujące GRAIN BAGGER nie wymagają dużych nakładów inwestycyjnych, szybko się amortyzują i są rentowne przy magazynowaniu stosunkowo niewielkich tonaży rzędu 1.000t rocznie. Polecamy je przede wszystkim do magazynowania produktów takich jak:

  • suche ziarno zbóż, także konsumpcyjne,
  • całe ziarno kukurydzy (zarówno suche, jak i wilgotne),
  • wybrane produkty przetwórstwa przemysłu rolno-spożywczego,
  • nawozy mineralne,
  • sól drogowa,
  • inne produkty sypkie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą maszyn rolniczych.

BAG Polska poleca również - gniotownik do zboża. Zapraszamy!

Galeria

Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2
Galeria zdjęć 3
Galeria zdjęć 4
Galeria zdjęć 5
Galeria zdjęć 6

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni