Maszyny rolnicze używane i demonstracyjne

Klientom, którzy nie chcą kupować nowych maszyn rolniczych proponujemy zakup maszyn używanych. W naszej ofercie znajdują się używane przyczepy rolnicze, przyczepy budowlane, rozrzutniki, śrutowniki, gniotowniki, prasy silosujące, maszyny silosujące, pakowaczki i rozpakowaczki w atrakcyjnych cenach. Oferowany przez nas sprzęt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Maszyny rolnicze używane i demonstracyjne

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Używane maszyny rolnicze ekonomiczną alternatywą dla nowych

Za zakupem maszyn używanych przemawiają przede wszystkim względy ekonomiczne. To idealna propozycja dla producentów rolnych, którzy nie dysponują wystarczającym budżetem lub po prostu nie potrzebują nowych maszyn. Zakup używanej przyczepy czy innych maszyn rolniczych to wydatek niższy nawet o połowę od ceny pierwotnej. Jeśli gospodarstwo jest niewielkie, lub w fazie rozwoju, warto zainwestować w używany sprzęt, a pozostałą kwotę przeznaczyć na inne wydatki. Używany śrutownik czy gniotownik to doskonała okazja na to, żeby tanim kosztem nabyć nowoczesny sprzęt do swojego gospodarstwa rolnego.

Dobry stan techniczny nowoczesnych maszyn używanych

Wszystkie maszyny używane dostępne w ofercie BAG Polska wyróżniają się dobrym stanem technicznym. Zakup używanej maszyny jest doskonałym rozwiązaniem, sprzyjającym redukcji kosztów związanych z rozwojem lub utrzymaniem gospodarstwa rolnego. Specyfikacja produktu oraz dokładne dane techniczne ułatwiają podjęcie wstępnej decyzji - oprócz zdjęć zamieszczamy także informacje dotyczące m.in. roku produkcji, rodzaju podwozia czy ogumienia. W razie pytań czy wątpliwości związanych z maszyną zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny na stronie. Nasi specjaliści chętnie udzielą wszelkich informacji.

BAG Polska poleca również - gniotownik do zboża. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni