Gniotowniki używane

W naszej ofercie znajdują się gniotowniki używane takich marek jak MURSKA czy RomiLL. Ze względu na przystępne koszty zakupu to interesująca propozycja dla mniejszych producentów rolnych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zainwestowanie w nowy technicznie sprzęt. To także świetna okazja dla właścicieli dużych gospodarstw, którzy chcą obniżyć koszty związane z zakupem dodatkowych maszyn. Kupując gniotownik używany można sporo zaoszczędzić.

Gniotowniki używane

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Gniotownik do zboża używany – tanio i bezpiecznie

Polecane przez BAG Polska Sp. z o.o. używane gniotowniki do zboża wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym. Gwarantuje to bezpieczną i bezawaryjną pracę maszyny od razu, bez konieczności wykonywania dodatkowych napraw czy wymieniania części, które mogą być kosztowne. Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawne używane maszyny rolnicze, które nadają się do bezpiecznego użytkowania. Korzystając z oferty BAG Polska Sp.z o.o. otrzymujesz nowoczesny i niezawodny sprzęt w konkurencyjnej cenie.

Wydajne i nowoczesne gniotowniki używane

Gniotowniki doskonale sprawdzą się do gniecenia:

  • owsa,
  • pszenicy,
  • pszenżyta,
  • żyta,
  • jęczmienia,
  • grochu,
  • kukurydzy.

Gniecenie ziaren zbóż i roślin strączkowych pozwala na uzyskanie dobrej jakości, treściwej paszy dla bydła, trzody chlewnej czy koni. Ziarno przygotowywane w gniotownikach nie traci wartości odżywczych, a przyswajalność paszy jest wysoka. BAG Polska oferuje maszyny używane w atrakcyjnych cenach i bardzo dobrym stanie technicznym - zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem parametrów wybranego modelu oraz kontaktu z naszym przedstawicielem.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej