Prasy silosujące używane

Prasy silosujące używane to doskonała alternatywa dla maszyn nowych. Korzystając z naszej oferty otrzymasz nowoczesny sprzęt w atrakcyjnej cenie. Nasze używane maszyny rolnicze polecamy zarówno małym producentom, jak i dużym przedsiębiorstwom rolnym. Prasy silosujące znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Prasy silosujące używane

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Prasa silosująca to nowoczesna maszyna pozwalająca na bardzo mocne ubicie zakiszanej masy w rękawach foliowych. Technologia zakiszania w rękawach foliowych pozwala na poczyneinie sporych oszczędności w procesie magazynowania pasz, głównie ze względu na bardzo silne ograniczenie strat. Wysokiej jakości używane maszyny niemieckiego producenta BUDISSA BAGGER, znane i cenione na całym świecie, nadają się do wszystkich rodzajów pasz, m.in.:

  • trawy,
  • lucerny,
  • całych roślin kukurydzy,
  • wysłodków buraczanych
  • młóta browarnianego.

Pasza najwyższej jakości dzięki prasie silosującej używanej od BAG Polska Sp.z o.o.

Prasa silosująca używana od BAG Polska Sp. z o.o. to gwarancja niezawodności i wysokiej wydajności. Naszym klientom oferujemy maszyny rolnicze od najlepszych producentów. Odpowiednie umiejscowienie rotora w prasach silosujących BUDISSA BAGGER, gwarantuje, że materiał roślinny, służący do produkcji kiszonki, będzie mocno i równomiernie ubity. To rozwiązanie daje możliwość uzyskania paszy najwyższej jakości, przechowywanej w warunkach beztlenowych i skarmianie bez strat.

Prasa silosująca używana - tanio i bezpiecznie

Używane prasy silosujące od BAG Polska Sp. z o.o. wyróżniają się bardzo dobrym stanem technicznym i atrakcyjną ceną. Zakup maszyny używanej to doskonałe rozwiązanie dla małych gospodarstw rolnych oraz wszystkich tych, którzy obniżyć chcą koszty związane z zakupem sprzętu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu ze specjalistami w razie pytań czy wątpliwości.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej