Przyczepy rolnicze używane

Oferowane przez nas przyczepy rolnicze używane to korzystna alternatywa dla maszyn nowych. Ich atrakcyjna cena sprawia, że są idealną propozycją dla producentów rolnych, którzy nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na zakup maszyny nowej. Używane przyczepy rolnicze od BAG Polska Sp. z o.o. to maszyny używane w bardzo dobrym stanie technicznym.

Przyczepy rolnicze używane

Skontaktuj się z nami

wyślij zapytanie

Nowoczesna przyczepa rolnicza używana dostępna dla każdego

W naszej ofercie maszyn rolniczych używanych znajdują się przyczepy rolnicze od niemieckiego producenta - KRAMPE, które wyróżniają się solidną i funkcjonalną konstrukcją. Odpowiednio zaprojektowany układ jezdny zapewnia stabilność i najwyższą jakość użytkowania na lata.

Nieważne, czy jesteś małym producentem, czy właścicielem dużego gospodarstwa rolnego, korzystając z naszej oferty otrzymujesz najwyższej jakości sprzęt w przystępnej cenie.

Szeroki wybór używanych przyczep rolniczych do różnych zastosowań

Przyczepy rolnicze używane marki KRAMPE są przeznaczone do przewozu lekkich materiałów jak np. ziarno czy rośliny objętościowe. Przyczepy samowyładowcze KRAMPE mogą być dostosowane do wyładunku jednostronnego lub dwustronnego. Maszyny o różnej ładowności umożliwiają dobór dopasowanego do wielkości i potrzeb gospodarstwa sprzętu w naprawdę korzystnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą używanych przyczep rolniczych oraz kontaktowania się z przedstawicielami naszej firmy w razie pytań czy wątpliwości.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej