Przyczepa ANNABURGER SchubMax Plus

Przyczepa ANNABURGER SchubMax Plus jest uniwersalną przyczepą transportową, w której rozładunek odbywa się poprzez wypychanie przewożonego materiału przez wewnętrzną ścianę przesuwaną systemem trzech cylindrów hydraulicznych.

Taki system rozładunku może być preferowany w gospodarstwach, gdzie są niskie hale magazynowe, gdzie trzeba precyzyjnie dozować rozładowywany materiał, albo gdzie trzeba się liczyć z grząskim podłożem. Przyczepa SchubMax Plus dobrze sprawdza się też w sytuacjach, gdzie przewozi się lżejsze materiały, ponieważ ściana przesuwna umożliwia znaczną kompresję ich objętości.

Maszyna ta może zatem służyć jako uniwersalna przyczepa transportowa do przewozu zielonek, zbóż, sieczki z kukurydzy oraz wielu innych produktów rolnych, i nie tylko.

 

Przyczepa ANNABURGER SchubMax Plus

Przyczepy ANNABURGER SchubMax Plus charakteryzują się bardzo dużą pojemnością skrzyni. Wersja tandem maszyny ma pojemność 39m3 (z nadstawkami: 41m3), a wersja tridem pozwala na przewożenie 46m3 towaru (z nadstawkami: 50m3).

Maszynę SchubMax Plus można też doposażyć w żmijkę przeładunkową, która pozwala na jej wykorzystanie jako przyczepy przeładowczej. Zboża, czy też kukurydza, mogą być wówczas przeładowywane z prędkością 10 m³/min.

Skontaktuj się z nami

 

Dodatkowo wersję tandem przyczepy ANNABURGER SchubMax Plus możemy uzbroić w adapter rozrzutnika obornika. Adapter ten jest zbudowany z trzech poziomych walców roztrząsających oraz z dwóch talerzy rozrzucających obornik na szerokość do 18m. Pozwala to na jeszcze szersze wykorzystanie tej samej maszyny, tym razem przy pracach nawożenia organicznego.

Opcjonalnie przyczepę SchubMax Plus można także doposażyć w plandekę, która chroni przewożone płody rolne przed deszczem i wiatrem, oraz w nadstawki o wysokości 200mm/400 mm, które zwiększają objętość skrzyni i pozwalają na przewożenie większej ilości materiałów lżejszych.


W ofercie firmy ANNABURGER dostępne są następujace typy przyczep SchubMax Plus:

TypHTS 22C.17HTS 29C.17HTS 33C.17
Dop. masa całk. (t) 23 30 33
Pojemność skrzyni (m3) 39 46 46
Pojemność skrzyni z nadstawkami (m3) 41 50 50
Wymiary skrzyni (m) 7,6x2,3x2,2 9,1x2,3x2,2 9,1x2,3x2,2
Zapotrzebowanie mocy (kM) 180 210 240

Galeria

Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2
Galeria zdjęć 3
Galeria zdjęć 4
Galeria zdjęć 5
Galeria zdjęć 6
Galeria zdjęć 7

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej