Przyczepa do zboża

Przyczepa do zboża

W naszej ofercie maszyn rolniczych znajdują się wysokiej jakości przyczepy do zboża w przystępnych cenach. Proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Wszystkie maszyny pochodzą od renomowanych producentów. Przyczepy do transportu zboża, które znajdują się w naszej ofercie są gwarancją wydajności oraz bezpieczeństwa pracy.

Przyczepa do zboża

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta

Oferta BAG Polska jest bardzo rozbudowana. Posiadamy w sprzedaży maszyny o różnych parametrach i możliwościach. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Klientom, którzy nie wiedzą, na co się zdecydować, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Nasi specjaliści pomogą Państwu wybrać maszynę, która spełni Państwa wymagania.

Skontaktuj się z nami

Niezawodne przyczepy do zboża od BAG Polska

Klientom planującym zakup maszyny rolniczej do swojego gospodarstwa proponujemy szereg niezawodnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się przyczepy:

  • rolnicze,
  • samozbierające,
  • przeładowcze.

Zajmujemy się sprzedażą zarówno jednoosiowych przyczep do zboża, jak i w wersji tandem oraz tridem. Posiadamy również maszyny o różnym sposobie rozładunku:

  • jednostronnym,
  • dwustronnym.

Polecamy Państwu także przyczepę do przewozu zboża Krampe Bandit. Wyróżnia się ona tym, że posiada gumową podłogę, która porusza się w dwóch kierunkach. To właśnie przy jej pomocy odbywa się załadunek i rozładunek. Dzięki temu czynności te są bardzo wygodne i szybkie.

Bezpieczeństwo przewożonego zboża

Nasze przyczepy do przewozu zboża są funkcjonalne oraz bezpieczne. Maszyny marki Krampe posiadają resory paraboliczne z dynamicznym wyrównaniem osi, dzięki którym są bardzo stabilne.

W ofercie znajduje się bogaty wybór wyposażenia dodatkowego do przyczep, jak na przykład specjalna plandeka ochronna do przykrycia przewożonego zboża lub żmijka przeładunkowa. Dzięki temu płody rolne są dodatkowo chronione, a sam transport odbywa się w sposób bardziej komfortowy.

 


Używane przyczepy do zboża

W naszej ofercie znajdują się także używane przyczepy do zboża. Są w dobrym stanie technicznym, gwarantującym ich bezpieczne użytkowanie. Zarówno maszyny nowe, jak i używane dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu poznania szczegółowych kosztów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - przyczepy rolnicze.

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej