Usługi rolnicze - profesjonalne maszyny & korzystny cennik

Zakiszanie zielonek, kukurydzy i wysłodków w rękawach foliowych

Świadczymy usługi zakiszania pasz w rękawach foliowych BUDISSA BAG na terenie całego kraju. Dysponujemy maszynami, które pozwalają na zmagazynowanie zarówno pasz objętościowych, jak i pasz treściwych.

więcej

Gniecenie i zakiszanie ziarna zbóż i kukurydzy

BAG Polska Sp. z o.o. świadczy usługi gniecenia i zakiszanie ziarna, oraz kiszenia kukurydzy w rękawach foliowych. Usługi rolnicze są wykonywane za pomocą maszyny gniotąco-kiszącej.

więcej

Gniecenie i zakiszanie ziarna kukurydzy

Oferujemy usługi rolnicze w całej Polsce również w zakresie gniecenia i zakiszania  ziaren kukurydzy. Sprawdza się to szczególnie w sytuacjach, gdy żniwa odbywają się w niekorzystnych warunkach pogodowych i trzeba ponieść spore koszty na dosuszanie zboża. Warto wówczas rozważyć zbiór wilgotnego ziarna, jego zgniecenie oraz zapakowanie do hermetycznego rękawa foliowego, unikając znaczącego wzrostu kosztów. Oferujemy profesjonalne usługi rolnicze i korzystny cennik.

więcej

Zakiszanie młóta

Zakiszanie młóta jest jedną z najważniejszych usług w naszej ofercie. Należy je zakisić natychmiast po dostawie. Najbezpieczniej kisić młóto w rękawach foliowych, bo wtedy straty są minimalne.

więcej

Konserwacja ziemniaków i buraków w rękawach foliowych

Świadczymy również usługi pakowania ziemniaków i całych buraków cukrowych do rękawów foliowych. Usługi wykonujemy za pomocą maszyn silosujących BUDISSA PUSH BAGGER, pracujących z wydajnością od 40 do nawet 140 t/h.

więcej

Magazynowanie soli w rękawach foliowych

Dysponujemy maszynami, które pozwalają na zapakowanie do rękawów foliowych i zmagazynowanie soli drogowej. Dzięki temu można zaoszczędzić kupując sól poza sezonem w znacznie niższych cenach.

więcej

Rozrzucanie obornika i wapna

Firma BAG Polska Sp. z o.o. świadczy usługi rolnicze w zakresie rozrzucania obornika i wapna. Używamy niezawodnych maszyn - uniwersalnych rozrzutników obornika BERGMANN TSW 4190S i TSW 5210S. - Oferujemy korzystne ceny usług rolniczych, a jednocześnie wysoką jakość. Dzięki naszym maszynom obornik zostaje bardzo dokładnie rozdrobniony. Co więcej rozrzutnik BERGMANN posiada talerze umożliwiające rozrzut na szerokość do 25m. Zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z cennikiem usług rolniczych.

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni