Zakiszanie młóta

Usługowe zakiszanie młóta na terenie całej Polski

Młóto browarniane jest znakomitą paszą białkową, bardzo chętnie pobieraną przez krowy. Nasza firma wykonuje usługi zakiszania młóta w rękawach foliowych. Dysponujemy też bazą firm usługowych, które sprzedają młóto i jednocześnie pakują je do rękawów foliowych na terenie całej Polski.

Zakiszanie młóta

Ze względu na dużą zawartość wody, świeże młóto browarniane, podobnie jak inne wilgotne pasze, łatwo się psuje. Przy dostępie powietrza trwałość młóta jest ograniczona do 1-2 dni. Jeżeli nie ma możliwości szybkiego skarmienia, koniecznie trzeba je zakisić natychmiast po dostawie.

Skontaktuj się z nami

Polecamy zakiszenie młóta w rękawach foliowych - to sprawny i bezpieczny sposób na zmagazynowanie tej cennej paszy bez żadnych strat.

Młóto może być zapakowane do dużego rękawa foliowego (o średnicy 2,4m lub 2,7m), który pomieści ok. 200-250 ton tej paszy. Ale możemy też zapakować młóto do mniejszych rękawów (o średnicy 1,65m lub 1,95m). Taki rękaw pomieści wówczas ok. 50-100 ton produktu. Z takiej usługi mogą skorzystać nie tylko duże fermy krów mlecznych, ale także mniejsze, prywatne gospodarstwa rolne.

Zakiszania młóta wykonujemy przy użyciu maszyny rolniczej ROmiLL, która pracuje ze średnią wydajnością ok. 20 t/h. Załadunek odbywa się ładowarką teleskopową. Rękaw foliowy gwarantuje hermetyczne warunki magazynowania w całym okresie przechowywania. Młóto może być wówczas sukcesywnie skarmiane, zależnie od potrzeb w gospodarstwie.

Więcej informacji na temat zakiszania młóta w rękawach foliowych można uzyskać kontaktując się z naszymi pracownikami.

BAG Polska poleca również - gniotownik do zboża. Zapraszamy!

Galeria

Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2
Galeria zdjęć 3
Galeria zdjęć 4
Galeria zdjęć 5
Galeria zdjęć 6

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej