Maszyny rolnicze

Prasy silosujące

Prasy silosujące BUDISSA BAGGER oferowane przez grupę BUDISSA BAG należą do najlepszych w Europie i wiodących na świecie maszyn przeznaczonych do pakowania i zakiszania pasz w rękawach foliowych.

więcej

Maszyny silosujące

Maszyny silosujące typu GRAIN BAGGER są przeznaczone do pakowania i konserwacji w rękawach foliowych ziarna zbóż oraz innych produktów przetwórstwa przemysłu rolno-spożywczego.

więcej

Przyczepy rolnicze

Oferujemy bogaty asortyment przyczep rolniczych, dostosowanych do potrzeb Klientów. Dobieramy odpowiednie przyczepy ciągnikowe do indywidualnych zastosowań.

więcej

Przyczepy budowlane

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne przyczepy budowlane niemieckiej marki KRAMPE. Przyczepa budowlana KRAMPE to połączenie niemieckiej jakości i niezawodności z przystępnymi kosztami zakupu.

więcej

Maszyny kompostujące

Maszyny kompostujące BUDISSA PUSH BAGGER znajdują zastosowanie przy produkcji kompostu z materii organicznej lub magazynowaniu buraków cukrowych.

więcej

Gniotowniki ziarna

W naszej ofercie znajdują się maszyny rolnicze od najlepszych producentów.  Gniotownik do zboża marki ROmiLL czy MURSKA to połączenie wysokiej wydajności i wytrzymałości. Ich solidna konstrukcja sprawia, że można z nich korzystać przez długie lata.

więcej

Śrutowniki

W naszej ofercie znajdują się śrutowniki do ziarna suchego i wilgotnego. Posiadamy w sprzedaży nowoczesne maszyny rolnicze przeznaczone zarówno dla małych producentów rolnych, jak i dużych gospodarstw oraz producentów pasz.

więcej

Maszyny rolnicze używane

Nasza oferta to nie tylko nowe, ale także używane maszyny rolnicze. Używany sprzęt rolniczy to sposób na obniżenie kosztów działalności gospodarstwa.

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni