Aktualności

POLAGRA PREMIERY 2020

Serdecznie zapraszamy na targi POLAGRA-PREMIERY ‘2020, które odbędą się w dniach 17-19.01.br. w Poznaniu.

 

 

 

 

 

więcej

Trwa nabór wniosków na rozwój usług rolniczych

Jesteś przedsiębiorcą? Świadczysz usługi na rzecz rolników i chcesz rozwijać swoją działalność? Do 20 listopada możesz złożyć wniosek o dofinansowanie zakupu nowych maszyn rolniczych.

 

 

 

 

więcej

AGRO SHOW Bednary

Zapraszamy na największą plenerową wystawę rolniczą AGRO-SHOW 2019 w Bednarach, która odbędzie się w dniach 19-22.09.br.

 

 

 

 

więcej

Dołącz do naszego zespołu

 Zatrudnimy operatora maszyn rolniczych

 

 

 

więcej

Opolagra Kamień Śląski

Zapraszamy na XVI edycję największej wystawy rolniczej w południowej Polsce - Opolagrę - 14-16 czerwca 2019r. Kamień Śląski k. Opola.

 

 

 

więcej

Jak właściwie dobrać folię i zabezpieczyć silos z sianokiszonką?

Przygotowanie wysokiej jakości sianokiszonki o odpowiednich wartościach odżywczych wymaga wyeliminowania dostępu powietrza do zakiszanej masy roślinnej. Aby zapewnić prawidłowe warunki do przebiegu procesu fermentacji konieczne jest – obok ugniecenia bądź sprasowania masy – jej szczelne przykrycie. Podczas zakiszania roślin w silosach przejazdowych czy na pryzmach należy pamiętać, że nie mniej ważna co jakość samej folii jest technika jej ułożenia.

więcej

Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Nie od dziś wiadomo jak ważne w każdej pracy są sprawne maszyny i urządzenia – zwłaszcza jeśli chodzi o produkcję rolniczą, która charakteryzuje się dużą sezonowością prac.

więcej

AGROTECH Kielce

XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach - 15-17.03.2019.

 

 

 

więcej

Nowy model prasy silosującej w ofercie BAG Polska

Nasza firma jako dystrybutor pras silosujących BUDISSA BAGGER na rynku polskim, poszerzyła ostatnio swoją ofertę o najmniejszą spośród wszystkich pras silosujących - prasę BUDISSA BAGGER RT 5000.

 

 

 

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni