Zadzwoń Napisz do nas

Aktualności

Pierwszy pokos

Ruszyły pierwsze pokosy traw. W tym roku, po bardzo skąpych opadach deszczu plony póki co nie są zbyt wysokie. Tym bardziej warto zadbać o to, żeby dobrze zabezpieczyć i zakisić to, co uda się zebrać z pola. 

 

 

 

 

 

więcej

Jak właściwie dobrać folię i zabezpieczyć silos z sianokiszonką?

Przygotowanie wysokiej jakości sianokiszonki o odpowiednich wartościach odżywczych wymaga wyeliminowania dostępu powietrza do zakiszanej masy roślinnej. Aby zapewnić prawidłowe warunki do przebiegu procesu fermentacji konieczne jest – obok ugniecenia bądź sprasowania masy – jej szczelne przykrycie. Podczas zakiszania roślin w silosach przejazdowych czy na pryzmach należy pamiętać, że nie mniej ważna co jakość samej folii jest technika jej ułożenia.

więcej

Już dziś umów się na przegląd swoich maszyn

Nie od dziś wiadomo jak ważne w każdej pracy są sprawne maszyny i urządzenia – zwłaszcza jeśli chodzi o produkcję rolniczą, która charakteryzuje się dużą sezonowością prac.

więcej

Nowy model prasy silosującej w ofercie BAG Polska

Nasza firma jako dystrybutor pras silosujących BUDISSA BAGGER na rynku polskim, poszerzyła ostatnio swoją ofertę o najmniejszą spośród wszystkich pras silosujących - prasę BUDISSA BAGGER RT 5000.

 

 

 

więcej

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni