Folia kiszonkarska silosowa i pryzmowa

Właściwe okrycie silosu: folie kiszonkarskie silosowe i pryzmowe

Firma BAG Polska Sp. z o.o., reprezentant marki BUDISSA BAG w Polsce, oferuje Państwu bogaty wybór trwałych folii silosowych. Polecane przez nas produkty pochodzą od najlepszych dostawców. Renomowani producenci są gwarancją najwyższej jakości wykonania oraz skuteczności zastosowania. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Folia kiszonkarska silosowa i pryzmowa

Folie kiszonkarskie - maksymalna ochrona dla kiszonki

BAG Polska Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie folie kiszonkarskie o różnej grubości:

  • 40 µm (folia podkładowa),
  • 120 µm,
  • 150 µm.

Wszystkie produkty, niezależnie od grubości, są niezwykle mocne i wytrzymałe. Cechuje je odporność na działanie niekorzystnych warunków pogodowych. Państwa płody rolne będą bezpieczne zarówno w czasie upałów, jak i mrozów.

Skontaktuj się z nami

Dostępne produkty

Folia kiszonkarska – skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV

Oferowane przez nas folie kiszonkarskie stanowią skuteczną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Potwierdza to między innymi stosowny certyfikat. Wyróżnia je także tak istotna właściwość, jak niska przepuszczalność gazowa.

Naszym klientom gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych folii do kiszonek. W asortymencie BAG Polska Sp. z o.o. znajdą Państwo produkty wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu kupione folie kiszonkowe będą zabezpieczać płody rolne naszych klientów, gwarantując im najwyższą jakość przechowywanej w silosach paszy. Oferowane przez nas folie silosowe produkowane są w Niemczech.

Polecamy Państwu następujące rodzaje folii kiszonkarskiej:

Wszystkim producentom, którzy chcą maksymalnie chronić swoje płody rolne, polecamy siatki ochronne oraz worki na żwir i piasek. Te ostatnie służą do obciążenia folii oraz siatek ochronnych, dzięki czemu te podczas silnego wiatru nie będą trzepotać ani się zsuwać.

Galeria

Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2
Galeria zdjęć 3
Galeria zdjęć 4
Galeria zdjęć 5
Galeria zdjęć 6
Galeria zdjęć 7
Galeria zdjęć 8
Galeria zdjęć 9
Galeria zdjęć 10
Galeria zdjęć 11
Galeria zdjęć 12

Skontaktuj się z nami

Budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Strona może wykorzysywać pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych.
Przeczytaj więcej o ochronie Twoich danych. Więcej